Je eerste echte dag

Mijn kleine aapje,

Vandaag was het zo ver. Je moest voor het eerst een hele dag naar de creche. Je had de hele nacht bij mama gelegen want in je bedje bleef je maar huilen. Na je voeding van 5.30 uur had mama je aangekleed en beneden in je wippertje viel je weer in slaap. Om 7.30 uur gingen we weg. Je was aan het lachen en vond alles prima......tot mama je aan juf sabrina gaf en zei dat mama moest gaan werken. Toen begon je te huilen. Noelle stond er bij en werd er ook verdrietig van. Hmm.....nu moest mama 2 huilende meisjes achter laten. Mama ging snel naar haar werk om afleiding te zoeken bij de kindjes daar (mama hoefde niet te huilen!)

Om half 2 belde mama even op om te vragen hoe het met je ging. Sabrina vertelde dat je alle voeding al op had (210cc) en dat je erg onrustig was. Je had ook veel last van krampjes, maakte steeds kleine poepjes en je had pas een half uurtje geslapen. Oh meisje toch.......daar zat mama dan op haar werk. Het liefste stond mama op en ging ze je gelijk ophalen om je te troosten en lekker in slaap te knuffelen. Maar helaas kon dit niet. Maar wat ging de tijd vanaf toen langzaam!

Om kwart over 6 was mama bij jullie. Toen mama de hal binnen kwam zaten de 3 juffies daar met jullie, jullie waren (zoals altijd als mama moet werken) de laatste. Noelle kwam op mama af rennen en zei "felise is er, gaan we haar samen ophalen". Wat heb je toch een lieve zus! Ondanks dat zij vanaf half 5 al aan haar juffies vroeg of mama kwam wilde ze toen ik er eindelijk was eerst jou ophalen. Je begon gelijk tegen mama te lachen. Oh mijn knapperd wat heb ik jou gemist! Nadat mama gebeld had was je toch in slaap gevallen en heb je 2 keer 3 kwartier geslapen. Toen was je iets rustiger en heb je wel lekker gespeeld. Je had toen 2 keer een kleiner flesje gehad. Mama denkt dat ze je gewoon teveel voeding hebben gegeven en je daarom krampjes had (thuis heb je ook krampjes als je een keer veel meer drinkt dan normaal).

Mama had vandaag 420cc gekolfd dus mama zal er met nadruk bij zeggen dat dit absoluut niet op hoeft (moet). Vandaag had je over 3 voedingen 300 cc gedronken. Je viel in de auto gelijk in slaap en thuis kreeg mama je niet wakker, zelfs niet toen mama je jasje uit deed. Om half 8 werd je wakker. Mama heeft je toen je pyjama aan gedaan en gevoed (mama stond al op het punt te gaan kolven) en toen viel je weer in slaap. Mama heeft je lekker op schoot gehouden en viel zelf ook in slaap. Het is nu tegen 12en en je slaapt nog. Mama gaat nu even snel douchen en dan gaan we naar bed. Mama hoopt dat je een goede nacht hebt en morgen een betere dag. 1 voordeel van de woensdag is dat het er heel rustig is. Er zijn maar een paar baby's dus alle tijd en aandacht voor jou en alle rust voor jou om lekker te kunnen slapen.

Al met al is mama heel trots op jou hoe je het gedaan hebt, al blijft mama het moeilijk en vervelend vinden jullie weg te moeten brengen. Het liefste zorgde mama altijd zelf voor jullie (al weet mama ook wel dat een creche goed is voor jullie, het leren delen en in groepsverband dingen doen enz). Mama gaat morgen op haar werk een brief inleveren waarin mama aangeeft ouderschapsverlof te willen opnemen vanaf mei (mama zit met een opzegtermijn van jullie opvang). Dan hoeven jullie vanaf mei nog maar 2 daagjes per week naar de creche.

Ik hou van je lief meisje van me, niet vergeten he!
Dikke knuffel,
mama

421 x gelezen, 0

reacties (0)


  • gizmo82

    Ach nou ze heeft het goed gedaan toch.. Lekker hoor af en toe heb je zelf ook wat slaap extra nodig..
    Succes komt vast goed. X

  • astrid, jason en riley

    Altijd weer raar zo een eerste dagje, ondanks dat ik dacht van ach ik heb er al eentje dus dan moet de tweede makkelijker gaan, maar nee vond het erg rot. Riley dronk/drinkt per fles bv momenteel nog steeds maar 120cc max uit het flesje.